آنتی ویروس سیمانتک

folder_openدسته‌بندی نشده

انتی ویروس تحت شبکه سیمانتک

انتی ویروس تحت شبکه سیمانتک که می تواند انتی ویروس تحت شبکه Symantec  یکی از بهترین انتی ویروس های تحت شبکه است ما میتوانیم راهنمایی های لازم در خصوص این محصول بیان کنیم تا در راه اندازی انتی ویروس تحت شبکه  سیمانتک مدیریتی Symantec Endpoint Protection یکی از قویترین انتی ویروس های تحت شبکه برای مصارف درون سازمانی و محافظت از سرورها و کلاینت های درون شبکه می باشد که نتها برای اشتفاده در شبکه می باشد بلکه برای استفاده در سیستم های خانگی نیز میتوان مورد استفاده قرار داد.

برا یخرید این انتی ویروس تحت شبکه و برای اشنایی بیشتر با انتی ویروس Symantec می توانید با خواندن امکانات این انتی ویروس در ادامه مطلب اطلاعات بیشتری در این خصوص داشته باشید

مزایای خرید این انتی ویروس از شرکت سپهر ارتباط نوین

 • پشتیبانی یکساله در هفت روز هفته و در ساعات اداری
 • بازدید دائم از کنسول مدیریتی و تهیه گزارش از کارکرد سیستم
 • ارسال نسخه های جدید نرم افزار در دورهای به روز رسانی نرم افزار
 • ارائه خمات نصب و راه اندازی توسط مجرب ترین گروه تخصصی محصولات سیمانتک در کشور

خرید یک انتی ویروس تحت شبکه امروزه برای سازمان و شرکتها کار بسیار دشواری شده و با توجه به قیمت روز افزون یک هزینه زیادی بر دوش شرکت ها و سازمانها قراردهده ما ضمن معرفی این محصول پرقدرت با قیمت عالی و تخفیف ویژه سعی بر این داریم تا بتوانیم گوشه ای از مشکلات را حل کنیم لطفا برای اعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

خرید انتی ویروس تحت شبکه سیمانتک امکانات و مزایای بزرگ انتی ویروس سیمانتک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اولین انتی ویروس سازمانی دارای کنسول مدیریتی و گزارش گیری
 • خرید انتی ویروس با قیمت مناسب
 • بزرگترین، پر فروش ترین و سابقه ترین شرکت امنیتی دنیا
 • قابلیت نصب و مدیریت همزمان سیستم های عامل های MacOs,Linux,Windows در یک کنسول مدیریتی متمرکز
 • بهره گیری از معماری تگ Agent همراه بت 5 لایه محافظتی
 • قابلیت پیاده سازی در محیط های فیزیکی و مجازی با حداکثر بازدهی و حذف ریسک ها در سازمان ها
 • دارای تکنولژی های انحصاری Sonar,Insight و GIN سیمانتک ضمن رفتارشناسی فایل های اجرایی و بررسی مشخصات آنها اعتبار و سابقه کار فایل های مختلف را پردازش می کند و همچنین با بکارگیری از ماژول های بی نظیر خود مانند Firewall,IPS,Browser IPS تمام فایلهای در حال انتقال از شبکه به اینترنت و بلعکس را مورد تحلیل قرار داده و بصورت پیشگیرانه قبل از ورود بدافزار خطرناک آنها را از بین می برد.
 • سرعت بسیار بالا: یکی از مزایای کلیدی Symantec Endpoint Protection نسبت به محصولات مشابه، سرعت بسیار بالای آنست بطوریکه کاربران حتی روی سیستم‌های قدیمی و ThinClientها، هرگز افت سرعت بر روی سیستم خود را احساس نمی‌کنند.
 • سیمانتک با ابداع تکنولوژی‌هایی مانند: Scan De-duplication و Insight ،Virtual Image Exception ،Shared Insight Cache توانسته سرعت کشف ریسک‌ها را به شدت افزایش داده و در عین حال میزان استفاده از منابع سیستم را به شدت کاهش دهد.
 • مدیریت هوشمند و کاربری آسان: کنسول مدیریتی سیمانتک (Symantec Endpoint Protection) بصورت تحت web و Java Windows Application قابل استفاده است. یک کنسول قوی که با استفاده از یک Agent بسیار قدرتمند نصب شده روی سیستم‌های کاربران و Serverها امکان مدیریت و محافظت و نظارت چند لایه بر سیستم‌های فیزیکی، مجازی و انواع سیستم عامل‌ها را به سادگی فراهم می‌آورد.
 • مزایای کلیدی سیمانتک:
 • اولین انتی ویروس سازمانی دارای کنسول مدیریتی متمرکز
 • محصول بزرگترین و باسابقه ترین شرکت امنیتی دنیا
 • پرفروش ترین آنتی ویروس دنیا
 • انتخاب 70 شرکت از 100 شرکت برتر دنیا
 • امکان اتصال به ایمیل سرور اکسچنج برای جلوگیری از ورود باج افزار
 • حضور مداوم در برترین آنتی ویروس‌های دنیا و پیشتاز همیشگی در گزارشات سالانه گارتنر
 • قابلیت نصب و مدیریت همزمان سیستم عامل‌های Windows ،Mac OSX و Linux در یک کنسول مدیریتی متمرکز
 • بهره گیری از معماری تک Agent همراه با 5 لایه محافظت قوی
 • قابلیت پیاده سازی در محیط‌های فیزیکی و مجازی با حداکثر بازدهی و حذف ریسک‌ها در سازمان
 • استفاده از تکنولوژی‌های انحصاری سیمانتک مانند: Insight ،Sonar و GIN. سیمانتک ضمن رفتارشناسی فایل‌ها به بررسی مشخصات، اعتبار و سابقه رفتار فایل‌ها می‌پردازد. همچنین با بکارگیری از ماژول‌های قدرتمند Firewall و IPS و نیز Browser IPS تمام اطلاعات در حال انتقال از شبکه سازمان به اینترنت و بالعکس را تحلیل می‌کند و به صورت پیشگیرانه قبل از ورود ریسک‌های خطرناک آنها را نابود می‌سازد.
 • سرعت بسیار بالا: یکی از مزایای کلیدی Symantec Endpoint Protection نسبت به محصولات مشابه، سرعت بسیار بالای آنست بطوریکه کاربران حتی روی سیستم‌های قدیمی و ThinClientها، هرگز افت سرعت بر روی سیستم خود را احساس نمی‌کنند.
 • سیمانتک با ابداع تکنولوژی‌هایی مانند: Scan De-duplication و Insight ،Virtual Image Exception ،Shared Insight Cache توانسته سرعت کشف ریسک‌ها را به شدت افزایش داده و در عین حال میزان استفاده از منابع سیستم را به شدت کاهش دهد.
 • مدیریت هوشمند و کاربری آسان: کنسول مدیریتی سیمانتک (Symantec Endpoint Protection) بصورت تحت web و Java Windows Application قابل استفاده است. یک کنسول قوی که با استفاده از یک Agent بسیار قدرتمند نصب شده روی سیستم‌های کاربران و Serverها امکان مدیریت و محافظت و نظارت چند لایه بر سیستم‌های فیزیکی، مجازی و انواع سیستم عامل‌ها را به سادگی فراهم می‌آورد.
 •  خرید انتی ویروس تحت شبکه سیمانتک که می تواند تمام نیاز های سازمان شما را رفع کند

  معماری امنیتی انتی ویروس تحت شبکه سیمانتک:

  محصول Symantec Endpoint Protection با بهره برداری از معماری دفاع 5 لایه بالاترین سطح امنیت را برای شبکه فراهم می‌آورد. این 5 لایه عبارتند از:

  1- شبکه (Network)

  لایه Symantec Network Threat Protection این لایه دفاعی، خود شامل 3 ماژول امنیتی شامل Firewall ،IPS ،Browser IPS است. ترکیب استفاده از این ماژول‌ها موجب می‌شود که اطلاعات ورودی از طریق شبکه بررسی شده و ریسک‌ها قبل از ورود شناسایی و نابود شوند.

  2- File Scan

  در این لایه دفاعی فایل‌ها بصورت Signature-based اسکن می‌شوند و انواع بدافزارها شامل (… Malware, Spyware, Rootkit) شناسایی و مهار می‌شوند.

  3- اعتبار (Reputation)

  تکنولوژی انحصاری و بسیار قدرتمند این انتی ویروس Symantec Insight با تحلیل هوشمند ارتباطات بین میلیاردها کاربر، فایل، وب سایت و نرم افزار می‌تواند برای فایل‌ها تعیین اعتبار کند و بدافزارهای ناشناخته یا بدافزارهایی که مدام تغییر شکل می‌دهند تشخیص دهد. تکنولوژی Insight با بررسی مشخصات کلیدی هر فایل، وب سایت و ارتباط آن با حملات هدفمند و بدافزارها، می‌تواند به خوبی تشخیص دهد که آیا یک فایل یا وب سایت بی خطر محسوب می‌شود یا خطرناک است.این لایه دفاعی (Insight) در برابر حملات سایبری هدفمند و همچنین بدافزارهای ناشناخته، عملکرد بسیار خوبی دارد.
  این تکنولوژی باعث شناسایی فایل‌های بی خطر شده و به منظور بهینه سازی سرعت سیستم، از اسکن بیهوده آنها صرفنظر می شود. لذا تا 70 درصد از بار اسکن شدن سیستم کم کند و موجب افزایش چشم گیر سرعت سیستم ها می‌شود.

  4- رفتارشناسی (Behavior)

  تکنولوژی انحصاری و بسیار قدرتمند Symantec SONAR با استفاده از هوش مصنوعی و رفتارشناسی Processها و با بررسی بیش از 1400 نوع الگوی رفتاری به کشف بدافزارهای جدید و ناشناخته (Zero-day) پرداخته و جلوی فعالیت آنها را می‌گیرد.

  5- بازسازی (Repair)

  با سیستم Symantec Power Eraser می‌توان به صورت تهاجمی و بسیار دقیق تمام سیستم را آنالیز کرده و پیچیده ترین آلودگی‌ها را از سیستم حذف کرد. این سیستم دارای امکان Cloud Scan بسیار قوی، جهت تشخیص آلودگی‌های سطح بالا و پاک سازی بسیار کارآمد می‌باشد

  قیمت مناسب برای شما:

 • با خرید انتی ویروس تحت شبکه سیمانتک از شرکت ما میتوانید از تخفیف ویژه برخوردار شوید
قابلیت‌های مدیریتی پیشرفته: در Symantec Endpoint Protection قابلیت‌های پیشرفته مدیریتی در اختیار شما قرار دارد که  می‌توانید از آنها استفاده کنید.
قفل کردن سیستم (System Lockdown)
با استفاده از این قابلیت می‌توان یک لیست از نرم افزارهای مورد تایید (White List) تعریف کرد و کاربران را Force کرد که نتوانند هیچ فایلی خارج از این لیست را به اجرا دربیاورند. همینطور امکان تعریف یک Black List از نرم افزارهای غیرمجاز برای کاربران هم وجود دارد.
با خرید انتی ویروس تحت شبکه سیمانتک امکان System Lockdown، کلیه برنامه‌ها، کلیدهای رجیستری حساس، فایل‌های سیستمی و DLLهای آن به هیچ وجه بدون مجوز بر روی سیستم کاربر تغییر نخواهند کرد.
قابلیت System Lockdown برای سیستم‌های بسیار حساس مثل سیستم‌های اتوماسیون صنعتی، سیستم‌های کنترل صنایع حساس، Serverهای بانکی و مالی و … بسیار سودمند می‌باشد و حتی درصورتیکه آنتی ویروس بروز نشود می‌تواند از سیستم به صورت کامل محافظت کند بدون اینکه خللی در فرایند کاری کاربر یا سیستم ایجاد کند.
کنترل نرم افزارها و سخت افزارها (Application and Device Control)
بررسی صحت و تطابق با سیاست‌های امنیتی (Host Integrity & Policy Enforcement)
با استفاده از این قابلیت می‌توان به تهیه گزارشات امنیتی از سیستم‌ها و حتی رفع ایرادات امنیتی آنها پرداخت، به کمک این ماژول می‌توان پیاده سازی یک NAC را در شبکه بدون داشتن سوئیچ‌های مدیریتی تجربه کرد.
Policy بر اساس مکان (Location Awareness)
در Symantec Endpoint Protection  که در انتی ویروس تحت شبکه سیمانتک وجود دارد می‌توانید بسته به موقعیت جغرافیایی یک سیستم Policyهای مختلفی تعریف کنید. مثلاً اگر یک Laptop به شبکه سازمان وصل شود پورت‌های USB آن بسته شود و اگر به منزل برده شود پورت‌های USB آن اتوماتیک باز شود. حتی می‌توان تعریف کرد که در صورت خروج سیستم از شبکه سازمان از بارگزاری سیستم عامل جلوگیری شود و یا تمام پورت‌های ارتباطی سیستم قطع شود.
امکانات ویژه برای استفاده در محیط‌های مجازی:
Symantec Endpoint Protection دارای قابلیت‌های ویژه ای جهت حفاظت از محیط‌های مجازی و افزایش سرعت می‌باشد:
یکپارچگی با VMware vShield: با این کار میزان استفاده از منابع CPU ،Storage I/O و شبکه به شدت کاهش یافته و سرعت VMها افزایش می‌یابد.
Virtual image exception: فایل‌های ماشین مجازی بصورت White list در می‌آیند تا از اسکن شدن آنها صرفنظر شده و سرعت سیستم‌ها افزایش یابد. این قابلیت در پیاده سازی VDI کاربرد زیادی دارد.
Resource leveling: شروع Scan و Updateها را در بازه‌های زمانی مناسب انجام می‌دهد تا سیستم‌های مجازی سازی زیر فشار نروند.
Shared Insight cache: فایل‌های تکراری در کل شبکه فقط یک مرتبه Scan می‌شوند و این موجب افزایش سرعت سیستم‌ها می‌گردد.
Offline Image scanning: با استفاده از این قابلیت حتی VMهای خاموش را نیز می‌توان Scan نمود.
Scan throttling for virtualization: به صورت هوشمند بار روی سیستم‌ها را تشخیص می‌دهد و در صورت لزوم، سرعت Scan را پایین می‌آورد تا Performance سیستم در حالت مطلوب باقی بماند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Posts

فهرست