کریو فایروال

folder_openدسته‌بندی نشده

راه اندازی و معرفی فایروال کریو

راه اندازی و نصب فایروال کریو میتواند در سازمان شما امکانات زیادی به وجود بیاورد که در توضیحات به صورت کامل توضیح داده شده است

کریو برای اولین بار در سال 1997 به بازارهای امنیتی وارد شد که تا سال 2002 به وسیله Tiny Software نگهداری و گسترش پیدا کرد و سپس به نام Kerio تغغیر نام داد.

محافظت از حملات سایبری:

این فایروال می تواند با دار بودن طراحی قدرتمند سادگی در استفاده به راحتی از سازمان شما در مقابل حملات سایبری و ویروس ها محافظت کند از امکانات شاخص این برنامه میتوان به IPS (پیشگری از نفوذ)IDS(تشخیص فنوذ را نام برد و همچنین قابلین فیلترینگ وب سایت های در سازمانها و شرکتهایی که علاقه ای ندارند تا کارمندان در ساعات کاری از سایت های غیر کاری استفاده کنن را دارد.

از جمله امکانات بسیار کلیدی و کاربردی که میتوانید در شرکت و یا سازمان خود استفاده کنید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان بررسی فایل های دانلود شده کاربران از اینترنت
  • مسدود سازی دانلود فایلهایی با پسوند های مختلف جهت جلوگیری از دانلود فیلم موزیک توسط کارمندان
  • محدود سازی سایت های مختلف سرگرمی جهت جلوگیری از ورود کارمندان
  • مسدود سازی بر اساس کلمات کلیدی به عنوان مثال می توانید کلمه دانلو فیلم های جدید را مسدود کرد و هر سایتی که فیلم و سریال دارد توسط این فیروال مسدود خواهد شد
  • کنترل بر محتوای دانلود
  • محدود سازی اینترنت ساعتی و یا به صورت حجمی به صورت روزانه و یا ماهانه
  • و…

راه‌اندازی Hotspot در سازمان با استفاده از Kerio:

 

Kerio امکان متمرکز کردن مدیریت کاربران را فراهم می‌ کند، به‌ عبارت‌ دیگر سازمان‌ ها می‌ توانند به‌ راحتی با Kerio اقدام به پیاده‌ سازی Hotspot در سازمان کرده و تمامی کاربران در صورت Log in کردن می‌ توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند به‌ این‌ ترتیب تمامی لاگ ها بر مبنای نام کاربری ذخیره می‌ شوند همچنین با استفاده از این قابلیت و یکپارچه‌ سازی آن با قابلیت Bandwidth Management، جلوی ازدحام و همچنین بالارفتن قابلیت سرویس های ضروری را بهبود بخشید .

همچنین با راه اندازی فایروال کریو این قابلیت را فراهم می کند تا به‌ راحتی بتوان سیاست‌ ها را بر اساس میزان مصرف کاربران و نوع مصرف آن‌ ها نوشته و مدیریت کرد.

با استفاده از قابلیت‌ های مدیریتی که در Kerio وجود دارد به ‌راحتی می‌ توان کاربران موجود در شبکه را مدیریت کرد و از میزان اینترنت مصرفی هر کاربر مطلع شد و برای کاربران در هر شرایطی سیاست‌ های مصرفی تعیین کرد تا کاربران از اینترنت سازمان سوءاستفاده نکنند.

راه اندازی فایروال کریو میتواند از ایمیل سرور شما محافظت کند

Firewall

اصلی ترین وظیفه یک دیوارآتش مستقر در محیط، نظارت بر ترافیک ورودی و خروجی شبکه بر مبنای سیاست های امنیتی سازمان می باشد. کریو قادر است برای نظارت بر ترافیک اینترنت قواعد قابل درک و ساده ای را مبتنی بر رویه های امنیتی شبکه پیشنهاد دهد.

ایجاد یک ارتباط امن با Kerio Secure VPN:

با راه اندازی فایروال کریو میتوانید ارتباط امن بین دفاتر سازمانهای خود داشته باشید و از منابع یکدیگر ماننده اتصال سیستم ویپ،به اشتراک گذاری انواع فایل و… استفاده کنید.

شایان ذکر است که برای برقراری یک VPN امن، کریو کنترل از IPSec  و L2TP استفاده می‌ کند. همچنین می‌ توان جهت افزایش امنیت از احراز هویت دو مرحله‌ ای استفاده کرد.

سیستم ضد نفوذ (IPS)

سیستم ضد نفوذ Kerio می تواند به طور غیر محسوس تمامی ترافیک ورودی و خروجی شبکه را تحت نظارت قرار دهد و در کنار دیواره آتش، سرویس دهنده های داخل شبکه را از هرگونه نفوذ و ارتباط غیر مجاز در امان نگه دارد.

محافظت در مقابل ویروس ها

Kerio، به طور اختیاری یک پویشگر قوی، مختص ویروس را جهت ترافیک ورودی و خروجی HTTP ,FTP ,SMTP ,POP3 فراهم نموده است

مسیریابی (Routing) در Kerio

 

 

 

 

 

 

 

با راه اندازی و نصب فایروال کریو از قابلیت مسیریابی شبکه و همچنین بازرسی عمیق بسته‌ های منتقل‌ شده با پشتیبانی کامل از IPv4, IPv6  می‌ توان یکپارچگی سرورهای خود را به‌ راحتی حفظ کرد.

همچنین قابلیت Web Filtering نیز در سازمان با استفاده از Kerio امکان‌ پذیر می‌ باشد.

 

با استفاده از کنسول تحت وب مدیریتی Kerio، مدیران شبکه سازمان قادر خواهند بود از هر جا و با هر پلتفرمی به کنسول مدیریتی متصل شده و سیاست‌ های جدید مدیریتی را در لحظه پیاده‌ سازی کنند همچنین می‌ توانند ترافیک‌ های لحظه‌ ای را مشاهده و بررسی کنند به این صورت که با استفاده از نرم‌ افزارهای IOS و Android و قابلیت MyKerio می‌ توانند توسط اپلیکیشن های IOS و Android  اقدام به وصل شدن به پنل کاربری کرده و تمامی نیاز های سازمان را بر طرف نمایند.

جهت مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی در سازمان و شرکت خود میتوانید به صورت رایگان با شماره 09358804745 به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

 

Related Posts

فهرست